https://www.high-endrolex.com/31
https://www.high-endrolex.com/31
Náhradní díly pro stříkací pistole I komma-est
https://www.high-endrolex.com/31
MENU

V rámci nabídky našich služeb a produktů nabízíme svým zákazníků náhradní díly pro stříkací pistole a k nim veškerá příslušenství, vysokotlaká stříkací zařízení a všechny doplňky, práškové pistole a další sortiment jako ofukovací či metalizační pistole. Kvalita poskytovaných služeb a prodávaného zboží je pro nás ovšem samozřejmostí a nutným standardem. Pomáháme zajišťovat tuzemskému výrobci stříkací techniky obchodní a servisní činnost.

Jsme schopni zajistit náhradní díly na tyto značky stříkacích pistolí EST+, Wagner, Airlessco, Titan, Kovofiniš, Delta, Dürr a veškeré náhradní díly pro zařízení značek  WAGNER, KREMLIN, BINKS, GRACO, DELTA, SPRAY a také pro vysokotlaká stříkací zařízení i vysokotlaká čerpadla – Airless. Airmix, Aircoat.
 

PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

 

komma-est, s.r.o.
Barborka 99
584 01 Ledeč nad Sázavou
  Tel.:  569 722 561 
Mobil: 603 576 845, 604 286 495
E-mail: komma-est@iol.cz
                          

 

  

 

Dodavatel stříkací techniky - komma-est
 

Dodáváme vzduchová stříkací zařízení, malířská stříkací pistole, dekoratérské vzduchové pistole, vzduchové retušovací pistole, stříkací zařízení, vysokotlaká stříkací zařízení, vysokotlaká čerpadla – airless. Airmix, aircoat. Dále nabízíme výrobky EST+, Wagner, Airlessco, Titan, Kovofiniš, Delta, Sata, DÜRR, antistatické hadice, spirálové hadice – respirátory, ochranné pomůcky, kompresory. Veškerá příslušenství – filtry barev, anitistické utěrky, čistící soupravy. Doplňující zařízení do firem – WAGNER, KREMLIN, BINKS, GRACO, DELTA, SPRAY.

 

Přehled naší nabídky - stříkací pistole (tuzemské i zahraniční) - ruční, automatické, dekorační a retušovací pistole, ofukovací pistole, vysokotlaká zařízení (AIRMIX – AIRLESS), tlakové zásobníky, membránová čerpadla, práškové technologie, odsávací boxy, kompresory - kompresorové stanice, filtry tlakového vzduchu Hankison, kondenzační a absorpční jednotky Hankison, regulační techniku pro tlakový vzduch, hadice - pro vzduch a barvu /rovné i spirálové, rychlospojky – šroubení, ochrana dýchacích cest 3M

     

https://www.high-endrolex.com/31