https://www.high-endrolex.com/31
https://www.high-endrolex.com/31
Ochranné pomůcky I komma-est - dodavatel nejen stříkací technologie
https://www.high-endrolex.com/31
MENU

9322 - filtrační polomaska, respirátor 3M

3M ™9312

Filtrační polomaska – respirátor- 3M ™9312 umožňuje snazší dýchání. Jednou z mnoha výhod je i nový materiál upínacího systému, zajišťující konstantní napětí pásků. Tím se snižuje tlak na hlavu a zajišťující výborné přilnutí polomasky k obličeji. Výdechový ventilek umožňuje odvětrání tepla z pod polomasky i snazší dýchání. Příjemný pocit je zajištěn použitím měkkého materiálu na obličejové dosedací ploše  filtrační polomasky.

3M ™9322

Filtrační polomaska – respirátor- 3M ™9322 umožňuje snazší dýchání. Jednou z mnoha výhod je i nový materiál upínacího systému, zajišťující konstantní napětí pásků. Tím se snižuje tlak na hlavu a zajišťující výborné přilnutí polomasky k obličeji. Výdechový ventilek umožňuje odvětrání tepla z pod polomasky i snazší dýchání. Příjemný pocit je zajištěn použitím měkkého materiálu na obličejové dosedací ploše  filtrační polomasky.

Nominální ochranný faktor 12xNPK-P

 

PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

 

komma-est, s.r.o.
Barborka 99
584 01 Ledeč nad Sázavou
  Tel.:  569 722 561 
Mobil: 603 576 845, 604 286 495
E-mail: komma-est@iol.cz
                          

 

  

 

Dodavatel stříkací techniky - komma-est
 

Dodáváme vzduchová stříkací zařízení, malířská stříkací pistole, dekoratérské vzduchové pistole, vzduchové retušovací pistole, stříkací zařízení, vysokotlaká stříkací zařízení, vysokotlaká čerpadla – airless. Airmix, aircoat. Dále nabízíme výrobky EST+, Wagner, Airlessco, Titan, Kovofiniš, Delta, Sata, DÜRR, antistatické hadice, spirálové hadice – respirátory, ochranné pomůcky, kompresory. Veškerá příslušenství – filtry barev, anitistické utěrky, čistící soupravy. Doplňující zařízení do firem – WAGNER, KREMLIN, BINKS, GRACO, DELTA, SPRAY.

 

Přehled naší nabídky - stříkací pistole (tuzemské i zahraniční) - ruční, automatické, dekorační a retušovací pistole, ofukovací pistole, vysokotlaká zařízení (AIRMIX – AIRLESS), tlakové zásobníky, membránová čerpadla, práškové technologie, odsávací boxy, kompresory - kompresorové stanice, filtry tlakového vzduchu Hankison, kondenzační a absorpční jednotky Hankison, regulační techniku pro tlakový vzduch, hadice - pro vzduch a barvu /rovné i spirálové, rychlospojky – šroubení, ochrana dýchacích cest 3M

     

https://www.high-endrolex.com/31